gerta-viyshla-peremozhtsem-z-berlinskogo-derbi-u-vidnovleniy-bundeslizi

"Герта" вийшла переможцем з берлінського дербі у відновленій Бундеслізі

• 14176 переглядiв

КИЇВ. 23 травня. УНН. У першому поєдинку 27-го туру німецької Бундесліги зустрілися два клуби із Берліна - "Герта" приймала "Уніон", повідомляє кореспондент УНН.

Перша половина завершилася нульовою нічиєю, натомість другий тайм порадував уболівальників чотирма голами — усі у ворота “Уніон”. На 51 і 52 хвилинах “Герта” здобула значну перевагу: форвард Ібішевіч відзначився ефектним ударом головою з подачі з лівого флангу від Платтенхардта, а бельгієць Лукебакіо забив м’яч з контратаки.

Згодом бразильський легіонер господарів Кунья у чужій штрафній обіграв трьох опонентів та зумів відзначитися. Крапку у грі поставив захисник Дерек Бойата — 4:0.

Зауважимо, що це друга поспіль звитяга “Герти” після відновлення Бундесліги — 34 очки і 10 рядок. “Уніон” залишився з 30 балами — 12 сходинка.