futbolist-yurchenko-vdruge-pospil-asistuvav-v-gri-chempionatu-daniyi

Футболіст Юрченко вдруге поспіль асистував у грі чемпіонату Данії

• 8927 переглядiв

КИЇВ. 3 квітня. УНН. Український хавбек ФК "Вайле" Владлен Юрченко віддав гольову передачу в матчі 27-го туру чемпіонату Данії проти "Орхуса", повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

Наш півзахисник на 75 хвилині матчу, пресингуючи воротаря, змусив того помилитись при передачі. Потім Юрченко отримав передачу від партнера та вивів Гонсалвеса Соусу на побачення з голкіпером і той зрівняв рахунок – 1:1. Сама гра закінчилася мировою 2:2.

Зазначимо, що інший українець Сергій Гринь провів на полі 77 хвилин, після чого був замінений на іншого футболіста ФК "Вайле".

Додамо, що це другий асист українця в останніх двох матчах, в яких він брав участь. Усього в цьому сезоні Юрченко провів 11 матчів і зробив 3 результативні паси.

Як повідомляв УНН, український екс-гравець "Байера" перейшов до клубу з Данії.