forvard-milevskiy-oformiv-debyutniy-gol-sezonu-za-brestske-dinamo

Форвард Мілевський оформив дебютний гол сезону за брестське "Динамо"

• 4894 переглядiв

КИЇВ. 1 липня. УНН. У домашньому матчі 13 туру вищої ліги Білорусії футболіст Артем Мілевський провів у складі ФК "Динамо-Брест" матч із ФК "Іслочь", повідомляє УНН.

Колишній форвард збірної України Мілевський результативно зіграв на добиванні у моменті на 17 хвилині, коли рахунок завдяки його діям став 2:0 на користь "Динамо". Наприкінці зустрічі Мілевський також проявив себе у ролі асистента, віддавши результативний пас на Дениса Лаптєва. Як наслідок фінальний рахунок зустрічі продемонстрував перевагу "Динамо" 5:1.

Окрім того, інший представник України Олександр Хобленко також зумів забити за клуб із Бресту на 77 хвилині.

Зауважимо, що Мілевський забив перший раз в сезоні, у попередніх 13 матчах він зробив 3 асисти.