dvoye-ukrayinok-uviyshli-do-chinnoyi-dvadtsyatki-individualnoyi-gonki-kubka-svitu-z-biatlonu

Двоє українок увійшли до чинної двадцятки індивідуальної гонки Кубка світу з біатлону

• 9194 переглядiв

КИЇВ. 18 грудня. УНН. Жіночою індивідуальною гонкою завершився другий змагальний день третього етапу Кубку світу з біатлону в чеському місті Нове-Мєсто, повідомляє УНН.

Пальму першості у даному виді програми завоювала француженка Анаіс Шевальє, яка з одним промахом завершила перегони з часом 30:38,1 хвилини. Другу сходинку виборола італійка Доротея Вірер (2 невлучних постріли) +9,5 с. Відразу за італійкою прийшла до фінішу росіянка Тетяна Акімова (1) +19,4 с.

Юлія Джима продемонструвала найшвидший час серед українок — 13 місце (1) +1:29,8 хв. Також до топ-20 увійшла Ірина Варвинець (0) +1:40,2. Капітан збірної Олена Підгрушна провела ряд хибних пострілів (5) та дійшла до фінішу лише 43-ю.

Анастасія Меркушина стала 44-ю, а Юлія Журавок замкнула 5-й десяток — 50 сходинка.
Зазначимо, що кращою з українок в загальному заліку продовжує залишатися Ю.Джима, яка повернула собі 15-е місце (151 очко). Лідирує ж як і раніше Лаура Далмайер (356), яка навіть не дивлячись на сьогоднішню невдачу збільшила відрив від Кайси Макаряйнен до 78 очок.

Нагадаємо, що сьогодні чоловіки і жінки закриють третій етап Кубка світу і офіційний міжнародний календар 2016 року гонками з масовим стартом.