dubl-moraesa-dopomig-shakhtaryu-obigrati-chempiona-daniyi

Дубль Мораеса допоміг "Шахтарю" обіграти чемпіона Данії

• 7365 переглядiв

КИЇВ. 6 липня. УНН. "Шахтар" провів другий контрольний поєдинок за день і слідом за результативною нічиєю з німецьким "Юрдінгеном" обіграв данський "Копенгаген", повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

"Шахтар" чудово провів перший тайм. Активність у дебюті втілилася в кілька небезпечних моментів. Уже на 4-й хвилині Додо промчав по лицьовій і викотив під удар Соломону - після рикошету від газону м'яч влучив у поперечину.

Пізніше з-за штрафної непогано пробивав Марлос. І невдовзі м'яч закономірно опинився у воротах датчан: Марлос і Мораес залишили в ролі статистів всю оборону "Копенгагена", форвард підробив під ліву і був точний. Не минуло й п'яти хвилин, як Жуніор оформив дубль: все для зручного завершення зробив Алан Патрік - 2:0.

На 37-й хвилині воротар Грютебуст, який пару років тому в складі "Оденсе" двічі пропустив від Тайсона, парирував потужний постріл капітана зі штрафного. А потім "Копенгаген" відквитав один м'яч: Хольсе підкараулив добивання.

Після перерви темп трохи знизився, а разом з ним і загальна гострота, а рахунок не змінився – 2:1.

Додамо, 8 липня "оранжево-чорні" також проведуть дві гри - з сербським "Пролетером" і австрійським "Вольфсбергером".

Нагадаємо, "Шахтар" став 13-кратним володарем Кубку України.