"Турборежим має зберігатися для залучення інвестицій. Нам потрібен турборежим для залучення інвестицій, економічного зростання. Це має бути такий дух. Що нам потрібно – запуск ринку землі, лібералізація ринку праці, велика приватизація та підвищення ефективності держпідприємств. Створення бізнес-клімату", - сказав Милованов.
Він додав, що по запуску ринку землі вже ухвалено 5 законопроектів у першому читанні із 8 необхідних, і продовжується боротьба, щоб ухвалити їх у другому читанні.
"Лібералізація ринку праці – там теж пакет документів. Ми поки що за один боремося – 2708. По приватизації, концесіях - 530 підприємств передано в Фонд держмайна, їх потрібно приватизовувати. Розблокували процес великої приватизації, але там є певні ризики. Які в нас є результати по бізнес-клімату і по середовищу інституційному – по-перше, законопроект про конкуренційну антимонопольну реформу зроблений. Запуск Агенції державно-приватного партнерства – для концесій. Залучення міжнародних організацій для підготовки пілотних проектів – два вже пройшли. Перший, концесійний, і повні пакети - вже формуються", - додав міністр.
За його словами, прикладом успішного зняття бар’єрів для експорту є зняття санкцій США, які були введені через порушення прав інтелектуальної власності.
Нагадаємо, голова ВРУ Дмитро Разумков заявив, що швидкість розгляду поправок до законопроекту про відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні не змінюється від турборежиму.