dinamo-rozgromilo-avstriyskiy-klub-u-pershomu-litnomu-sparingu

"Динамо" розгромило австрійський клуб у першому літньому спарингу

• 13133 переглядiв

КИЇВ. 1 липня. УНН. Першим суперником київського “Динамо” на підготовчому зборі в Австрії став місцевий клуб “Сваровськи Ваттенс”, який виступає у другому за рангом дивізіоні. Про це інформує сайт “біло-синіх”, передає УНН.

Незважаючи на різний клас команд, перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Моменти виникали біля обох воріт. Уже в першій атаці “біло-сині” мали відкривати рахунок, але Хльобас, отримавши зручний пас від Ярмоленка, з меж штрафного майданчика примудрився пробити в захисника, який стояв на лінії воріт. Австрійці, у свою чергу, відсиджуватися в обороні не збиралися й за першої-ліпшої нагоди намагалися йти вперед і мали принаймні кілька моментів аби забити першими.

Якщо в першій половині зустрічі атакувальна гра “біло-синім” відверто не вдалася, то у другому таймі “динамівці” влаштували менш майстровитому супернику справжній фестиваль голів.

Відкрити рахунок “Динамо” вдалося на 55-й хвилині, коли Кадар замкнув навіс Циганкова зі штрафного з правого флангу, а буквально за хвилину Корзун, перехопивши м’яча в центрі поля, вивів до воріт Буяльського, й Віталій технічно перекинув голкіпера.

Результативною виявилася й п’ятихвилинка, з 72-ї до 76-ї, коли підопічні Олександра Хацкевича “відвантажили” супернику ще два м’ячі. Спочатку справжню феєрію влаштував Циганков, який завдяки індивідуальним діям обіграв усіх у штрафному майданчику та викотив м’яча Бесєдіну на порожні ворота, а згодом виконав ще один навіс зі штрафного, який підправив у власні ворота гравець “Ваттенса” Джурдік. Міг Віктор до трьох “асистів” додати й забитий м’яч, але його гол арбітр не зарахував, зафіксувавши положення поза грою.

Таким чином, перший матч під керівництвом Олександра Хацкевича завершився більш ніж переконливою перемогою — 4:0.

Додамо, що вже сьогодні на “біло-синіх” чекає другий контрольний поєдинок на австрійському зборі — проти румунського “Ботошані”.