chinniy-chempion-angliyi-lester-zdobuv-peremogu-nad-liverpulem

Чинний чемпіон Англії "Лестер" здобув перемогу над "Ліверпулем"

• 10271 переглядiв

КИЇВ. 28 лютого. УНН. У поєдинку 26 туру Англійської Прем'єр-ліги "Лестер" провів першу зустріч після звільнення головного тренера Клаудіо Раньєрі, перемігши на стадіоні "Кінг Павер" "Ліверпуль" – 3:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт "лисиць".

По закінченню перших 30 хвилин гри господарі змінили цифри на табло. Мерсисайдці обрізалися в середині поля, чим скористався Джеймі Варді. До перерви опорний півзахисник чинного чемпіона Англії Дрінквотер завдав гольового удару з-за меж штрафного майданчику – 2:0.

На 60 хвилині рахунок став розгромним. Верхова подача з флангу Фукса знайшла Дж.Варді, котрий головою надіслав м'яч у сітку воріт Міньйоле. "Ліверпуль" спромігся відіграти лише один гол автором якого став Коутінью.

Таким чином перша перемога за два місяці в АПЛ дозволила "Лестеру" набрати 24 очки і покинути зону вильоту - 15-е місце. "Ліверпуль" з 49 балами йде 5-м.

Зазначимо, що виконуючим обов'язки головного тренера "Лестера" був екс-помічник К.Раньєрі – Крейг Шекспір.

Нагадаємо, ФК "Лестер" звільнив головного тренера К.Раньєрі.