chempion-ukrayini-zdobuv-peremogu-u-matchi-drugogo-etapu-kvalifikatsiyi-kubku-yevropi-fiba

Чемпіон України здобув перемогу у матчі другого етапу кваліфікації Кубку Європи ФІБА

• 6367 переглядiв

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. “Черкаські Мавпи” розпочали другий етап відбіркового циклу Кубку Європи ФІБА домашнім матчем із віце-чемпіоном Кіпру “Керавносом”, передає кореспондент УНН.

Довгий час кіпріоти мали невелику перевагу у рахунку, поки за 3:50 хвилини до завершення часу другої чверті дальнє влучання від Брендона Янга дозволило черкасцям вперше вийти вперед — 28:25.

Більш вдала третя чверть дозволила команді Міхельсона вийти вперед вже на 7 пунктів — 55:48. Надалі серія дальніх влучань переважно від Кобця і Чумакова, дозволила святкувати впевнену перемогу перед матчем-відповіддю у Кіпрі — 75:64.

Кращими у стані “Мавп” стали Чумаков з 21 пунктом, Янг — 12, Кобець — 10, Скапінцев — 9.

Додамо, що гра у відповідь пройде 10-го жовтня на паркеті кіпріотів.