bk-sharlott-khornets-virvav-peremogu-u-gri-nba-proti-los-andzheles-leykers

БК "Шарлотт Хорнетс" вирвав перемогу у грі НБА проти "Лос-Анджелес Лейкерс"

• 5717 переглядiв

КИЇВ. 22 грудня. УНН. Представник Східної конференції НБА “Шарлотт Хорнетс” на власному паркеті приймав “Лос-Анджелес Лейкерс”, повідомляє УНН.

У середині першої 12-хвилинки гостям вдалося вирватися вперед 12:21. Стартова чверть пройшла в результативній манері — 35:41. У другому відрізку перевага “Лейкерс” доходила до +19 очок, але після великої перерви ситуація на паркеті змінилася і доля поєдинку вирішувалася на останній хвилині. Саме тоді форвард збірної Франції Ніколя Батюм, при рівному рахунку 113:113, здійснив влучну спробу та згодом реалізував два штрафні — 117:113.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став захисник переможців Кемба Волкер — 28 очок, 10 передач і 8 підбирань. Н.Батюм відзначився дабл-даблом — 23 + 10 передач.

Натомість за “Лос-Анджелес” 25 балів набрав Джордан Кларксон, а 24 додав Нік Янг.

Нагадаємо, що в активі “Хорнетс” 16 перемог при 13 поразках, а “Лейкерс” вийшли переможцями тільки з 11 поєдинків в 30 зіграних.

• “Мемфіс” — “Бостон” 109:112 OТ
  • “Голден Стейт” — “Юта” 104:74 — українець Хоель Боломбой за “Джаз” відіграв 3:52 хвилини — 0/1 з гри, 1/2 штрафних, 2 підбирання.