bk-monako-ukrayintsya-s-gladirya-postupivsya-aeku-u-lizi-chempioniv

БК "Монако" українця С.Гладиря поступився "АЕКу" у Лізі чемпіонів

• 12761 переглядiв

КИЇВ. 1 березня. УНН. Французький "Монако" українського свінгмена Сергія Гладиря зазнав мінімальної поразки в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, поступившись на виїзді грецькому клубу "АЕКу" з рахунком 68:69, передає УНН з посиланням на сайт Ліги чемпіонів.

Українець розпочав зустріч на лаві запасних. Відігравши 23 хвилини, наш співвітчизник додав до свого доробку 8 очок (1/2 двоочкових, 2/4 триочкових, 0/2 штрафних), 6 підбирань (2 в атаці), 1 передачу та 1 перехоплення при 1 втраті і 2 фолах.

Примітно, що матч-відповідь пройде на паркеті "Монако" 8 березня. Учасником чвертьфіналу змагань виступить клуб, що за підсумками двох матчів обіграє суперника за кількістю забитих і пропущених очок.

Додамо також, капітан збірної України Кирило Фесенко сьогодні проведе перший поєдинок 1/8 фіналу ЛЧ за італійський "Авелліно" в гостях проти грецького "Арісу".