bk-khimik-postupivsya-venetsiyi-u-matchi-ligi-chempioniv

БК “Хімік” поступився “Венеції” у матчі Ліги чемпіонів

• 7158 переглядiв

КИЇВ. 21 грудня. УНН. У баскетбольній Лізі чемпіонів южненський “Хімік” поступився на виїзді італійській “Венеції” у зустрічі групи В, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.

Перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі: чемпіон України виграв щит і левову частку своїх очок набрав в “фарбі”, де результативну і корисну гру демонстрував Лав. Італійці, в свою чергу, трохи краще атакували з гри і менше втрачали м’яч, що і дозволило їм піти на велику перерву, маючи 3 очки переваги.

Однак останнє слово в цьому матчі залишилося за господарями, які скористалися провалом “Хіміка” в атаці. Южненці промазали практично всі кидки, дозволивши супернику отримати двозначну перевагу.

Таким чином, южненці відмінно провели три чверті, однак у вирішальній десятихвилинці не встояли, дозволивши “Венеції” взяти реванш за поразку в Южному — 59:73.

Персональна статистика:

“Венеція” — Періч 19, Віджіано 14, Хагінс 10
“Хімік” — Лав 17 + 11 підбирань, Бехерано 10, Петров 10 + 6 підбирань, Сміт 9 + 7 передач.

Зазначимо, “Хімік” з 1 перемогою та 9 поразками розташувався на дні групи В. “Венеція” має 7 перемог і розмістилася на 2-му щаблі.

Нагадаємо, наступний матч у Лізі чемпіонів “Хімік” проведе 3 січня на виїзді проти фінського клуба “Катайя”.