bk-finiks-sans-v-overtaymi-zavdav-porazki-nyu-york-niks

БК "Фінікс Санс" в овертаймі завдав поразки "Нью-Йорк Нікс"

• 6410 переглядiв

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Команда українського центрового Олексія Леня “Фінікс Санс” завдала поразки одному із лідерів Східної конференції НБА “Нью-Йорк Нікс”. Зустріч відбулася в Аризоні на домашньому паркеті “Санс”, повідомляє УНН з посиланням на сайт НБА.

За підсумком трьох чвертей господарі крокували до перемоги, виграючи 12 очок (85:73). Але в заключній 12-хвилинці гості з Нью-Йорку наздогнали опонентів та перевели поєдинок в додаткову 5-тихвилинку. Переможцями з даної баталії вийшли представники “Фініксу” — 113:111, для яких ця звитяга стала 8-ю в сезоні при 17 поразках (12 місце на Заході).

Варто відзначити, що українець О.Лень пропустив першу зустріч у сезоні через пошкодження стегна.

Нагадаємо, що “Нью-Йорк Нікс” з 14 перемогами та 11 поразками перебувають на 3-й позиції Східної конференції НБА.