На торги було виставлено банкомати, монітори, планшети, комутатори та інші основні засоби банку на загальну суму майже 4,5 млн грн.
Аукціони мали бути 23 та 27 червня, однак через відсутність учасників так і не відбулися.
Нагадаємо, юристи радять не купувати активи незаконно ліквідованих банків, оскільки їх набувачі можуть потрапити у затяжну судову тяганину.
Суд визнав незаконно ліквідованими такі банки: “Союз”, “Преміум”, “Капітал”, Укрінбанк", Київська Русь“, “Східно-промисловий банк”, “КСГ банк”, “ТК Кредит”, “Банк Велес”, “Радикал банк”, “Фінансова ініціатива”, “Хрещатик” та “Михайлівський”.
За версією експертів, банк “Михайлівський” було навмисно ліквідовано Нацбанком.
У судовому рішенні про незаконну ліквідацію банку “Михайлівський” йдеться про те, що він був ліквідований Нацбанком необгрунтовано та незаконно. На переконання адвокатів, рішення суду про незаконну ліквідацію банку “Михайлівський” кардинально змінює вектор кримінального розслідування за фактом доведення банку до банкрутства, знімаючи звинувачення з колишнього керівника Ігоря Дорошенка та передбачаючи притягнення до відповідальності співробітників Фонду гарантування вкладів фізосіб та Нацбанку.