bavariya-rozgromila-leyptsig-u-matchi-lideriv-bundesligi

"Баварія" розгромила "Лейпциг" у матчі лідерів Бундесліги

• 7203 переглядiв

КИЇВ. 22 грудня. УНН. У 16 турі німецької Бундесліги один одному протистояли лідери чемпіонату — мюнхенська “Баварія” приймала “Лейпциг”, передає УНН з посиланням на сайт “Баварії”.

На 17 хвилині після прострілу з флангу низом першим на випередження зіграв польський бомбардир Роберт Левандовські, але після його удару м’яч потрапив у стійку. Виправити партнера зумів іспанець Тьягу Алькантара. Обрізка гравців “Лейпцига” на власній половині завершилася голом Хаві Алонсо в середині стартової 45-хвилинки — 2:0.

Після 30 хвилин зустрічі гості залишились у меншості. За підніжку пряму червону картку отримав шведський форвард Еміль Форсберг. Крапку у грі поставив Р.Левандовскі, котрий реалізував пенальті під завісу першого тайму — 2:0.

Нагадаємо, що “Баварія” завдяки цій перемозі стала одноосібним лідером змагань — 39 очок, “Лейпциг” відстає на три пункти.

Додамо також, в іншому протистоянні вечора “Дармштадт” українців Дениса Олійника і Артема Федецького зазнав чергової поразки. На цей раз аутсайдер Бундесліги поступився в гостях “Герті” 0:2. А.Федецький провів на полі усі 90 хвилин і записав до пасиву жовту картку.