basketbol-rezultativniy-vistup-mikhaylyuka-dopomig-toronto-vigrati-match-v-nba

Баскетбол: результативний виступ Михайлюка допоміг "Торонто" виграти матч в НБА

• 25824 переглядiв

КИЇВ. 11 січня. УНН. Захисник збірної України Святослав Михайлюк зіграв за "Торонто Репторс" у матчі регулярної першості НБА із "Новим Орлеаном", передає кореспондент УНН.

Уродженець Черкас вийшов наприкінці першої чверті і до великої перерви набрав усі свої очки за поєдинок: забив кидок із середньої дистанції, у проході з-під кільця, а також реалізував штрафні кидки.

Українець за 14 хвилин набрав 7 очок (2/3 двоочкових, 0/0 триочкові, 3/3 штрафні), зробив 2 підбирання, 1 передачу. В його пасиві 1 втрата та 2 фоли. Канадці святкували виграш — 105:101.

Зауважимо, що Михайлюк провів перший матч після того, як вийшов з ковід-протоколу. За 35 матчів в сезоні набирає він 6,5 очок та робить 2,4 підбирання за гру.

Команда українця знаходиться на 7 сходинці таблиці Східної конференції.