barselona-v-ranzi-chempiona-rozgromila-vilyareal

"Барселона" в ранзі чемпіона розгромила "Вільяреал"

• 10436 переглядiв

КИЇВ. 9 травня. УНН. У перенесеному поєдинку 34-го туру іспанської Прімери каталонська “Барселона” приймала на “Камп Ноу” “Вільярреал”, повідомляє кореспондент УНН.

“Синьо-гранатові” на правах фаворита взяла гру під контроль та забила три м’ячі без відповіді до перерви. На 11 хвилині Коутіньо вдало зіграв на добиванні. Через 5-ть хвилин забігання у штрафну Лука Діня та простріл француза увінчався забитим м’ячем Пауліньо. Також не обійшлося без голу зіркового Ліонеля Мессі.

Сансоне відіграв один м’яч, але в кінці матчу на 87-й і 2-й компенсованій хвилинах вінгер збірної Франції Усман Дембеле відзначився забитими м’ячами і встановив остаточний рахунок — 5:1.

Склади команд:

“Барселона” — Сіллессен, Семеду, Піке, Дінь, Вермален, Бускетс, Іньєста, Пауліньо, Мессі, Дембеле, Коутіньйо.

“Вільярреал” — Асенхо, Маріо, Гонсалес, Руїс, Коста, Черишев, Форналс, Кастільехо, Трігерос, Ернандес, Бакка.

Додамо, що “Барса” має 90 очок і ще раніше оформила титул переможця чемпіонату Іспанії. “Вільяреал” з 57 балами наразі 6-ті.