barselona-rozgromila-manchester-yunayted-na-shlyakhu-do-pivfinalu-lch

"Барселона" розгромила "Манчестер Юнайтед" на шляху до півфіналу ЛЧ

• 9382 переглядiв

КИЇВ. 17 квітня. УНН. Каталонська "Барселона" на "Камп Ноу" провела матч у відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів із "Манчестер Юнайтед", повідомляє кореспондент УНН.

Вже до двадцятої хвилини протистояння "блаугранос" мали перевагу в два м'ячі завдяки Ліонелю Мессі. Аргентинець в одному з моментів змістився до центру штрафної і наніс прицільного удару у нижній кут воріт. Через чотири хвилини Мессі завдав ще одного прицільного пострілу низом. На цей раз помилки припустився воротар Де Хеа, повз рукавичок якого і прокотився м'яч.

Крапку у зустрічі поставив Філіпе Коутінью на 61 хвилині. Бразилець оформив блискучий гол у дев'ятку воріт Де Хеа – 3:0.

За підсумками двоматчевого протистояння з рахунком 4:0 далі пройшли каталонці.

Зауважимо, що "Барселона" вийшла в півфінал вперше з 2015 року. Іспанці зіграють з "Ліверпулем" або "Порту" в 1/2 фіналу.