avtogol-futbolista-totenkhema-povernuv-liverpulyu-liderstvo-apl

Автогол футболіста "Тотенхема" повернув "Ліверпулю" лідерство АПЛ

• 6924 переглядiв

КИЇВ. 1 квітня. УНН. У головному протистоянні 32 туру Англійської Прем'єр-ліги в гості на "Енфілд" до "Ліверпулю" приїхав "Тотенхем", передає кореспондент УНН.

На 16 хвилині баталії Робертсон на підступах до лівої частини штрафної підхопив м'яч і наважився на навіс в якому верхову боротьбу виграв Роберто Фірміно, відкривши рахунок ударом головою. Лондонці зуміли відігратися тільки при завершенні 7-го десятку хвилини гри. Саме тоді м'яч після передач Волкера і Еріксена опинився в центральній зоні штрафної звідки влучний постріл завдав Лукас – 1:1.

Антигероєм баталії в стані "шпор" виявився оборонець Тобі Алдервейрелд, який зрізав м'яч у власну сітку після того, коли Лльоріс відбив м'яч, влучивши в захисника – 2:1.

Додамо також, "мерсисайдці" набрали 79 очок, повернули перший рядок та випередили "МС" на два бали. "Тотенхем" з 6-м пунктом йде 3-м.