zorya-zvela-vnichiyu-sparing-iz-17-kratnim-chempionom-khorvatiyi

"Зоря" звела внічию спаринг із 17-кратним чемпіоном Хорватії

• 10908 переглядiв

КИЇВ. 21 січня. УНН. Луганська “Зоря” на тренувально-навчальних турецьких зборах провела контрольний поєдинок із представником чемпіонату Хорватії загребським “Динамо”, інформує УНН з посиланням на прес-службу клубу.

Перший момент виник, коли один із футболістів “Динамо” завдавав небезпечного удару з лінії штрафного — м’яч пролетів мимо воріт. А ось через хвилину загребці все ж забили. Гаврановіч несильно, але точно пробив в ворота — 0:1.

На 14-й хвилині вступати в гру довелося Андрію Луніну, який впорався з непростим ударом суперника. Потім ще кілька разів Лунін вступав в гру і відводив загрозу від своїх воріт. “Зоря” відповіла небезпечним ударом Артема Громова, однак кіпер “Динамо” впорався з цим ударом.

Були ще удари Кочергіна і Сіласа, але в першому випадку м’яч пролетів вище воріт, а в другому влучив у захисника і вилетів на кутовий. У підсумку, українському колективу вдалося забити. Активний Артем Громов вийшов на ударну позицію і бездоганно пробив з лінії штрафного — 1:1.

Другий тайм проходив також з моментами як у одних, так і біля інших воріт. Однак футболістам бракувало влучності. Напівмоменти був у Артема Гордієнко, який пробивав головою — вище воріт. Трохи пізніше той же Гордієнко вийшов один на один з голкіпером “Динамо”, але не зумів того переграти. Як наслідок 1:1.

Примітно, що з “Динамо” гравці “Зорі” вже зустрічалися на зборах двічі і обидва рази до цього був зафіксований нічийний результат — 2:2.

Додамо також, “Зоря” 23-го січня проведе дві спільні тренування — зі “Спартаком” з Трнави і узбецьким “АГМК”.