zorya-svyatkuvala-peremogu-nad-latviyskim-klubom-na-zborakh-v-turechchini

"Зоря" святкувала перемогу над латвійським клубом на зборах в Туреччині

• 9601 переглядiв

КИЇВ. 25 січня. УНН. Луганська “Зоря” з другої спроби провела стартовий спаринг на нинішніх зимових зборах в Туреччині. Опонентом виступив клуб з Латвії — “Лієпая”, інформує УНН з посиланням на прес-службу “чорно-білих”.

Поєдинок повинен був відбутися ще вчора. Команди провели розминку і навіть зіграли 6 хвилин, але після цього арбітр зустрічі вирішив відзначити спаринг через негоду.

Сьогодні з перших хвилин зустрічі “Зоря” пішла вперед. Спочатку шанс пробити був у Філіпа Будковского, але на шляху м’яча став захисник. А на 10-й хвилині луганчани завершили свою атаку голом. Олександр Караваєв виконав навіс в штрафну, який замкнув Будковський — 1:0.

Нехай надалі гра трохи заспокоїлася, проте, “Зоря” більше володіла м’ячем і грамотно діяла в усіх лініях.

На 33-й хвилині шанс подвоїти рахунок був у Будковского, проте з його ударом, нехай і з труднощами, але впорався воротар.

Вже на 50-й хвилині луганці створили небезпечний момент біля воріт “Лієпаї”. Артем Громов непогано пробивав з лінії штрафного — трохи неточно.

Після цього на поле настало затишшя. Незважаючи на це підопічні Юрія Вернидуба повністю вели гру і контролювали хід подій. Як підсумок — перший матч і перша перемога на зимових зборах в Туреччині 1:0.

Додамо, що наступний контрольний поєдинок “Зоря” проведе вже 27-го січня. Суперник — “Войводіна” з Сербії.