zorya-rozgromila-vorsklu-u-pogoni-za-pershi-mistsya-upl

"Зоря" розгромила "Ворсклу" у погоні за перші місця УПЛ

• 11170 переглядiв

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. У черговому поєдинку 12 туру чемпіонату України з футболу луганська "Зоря" вдома зустрічалася із командою з нижньої частини таблиці - полтавською "Ворсклою", інформує УНН з посиланням на прес-службу клубу з Запоріжжя.

Швидкий гол у ворота “Ворскли” відбувся на 16-й хвилині після затяжної атаки Ледньов з центральної зони зробив передачу вліво на Русина, Назарій трохи підробив м’яч, після чого ударом відправив м’яч у дальню дев’ятку.

Коли ж пішов вже додатковий час, Васін збив Михайличенка, який на швидкості мчав до м’яча в штрафний. Як результат, жовта гравцеві гостей і пенальті в ворота “Ворскли”. Удар Юрченка з “точки” був бездоганним — Різник за м’ячем навіть не стрибав. 2:0 — і свисток на перерву пролунав негайно.

На 61-й хвилині луганчани провели реактивну контратаку, Кабаєв прийняв м’яч в штрафній, після чого практично з нульового кута пробив верхом в ближній кут. Тройка на четвірку на табло змінилася на 77-й хвилині. Ледньов свій ривок по центру до штрафного завершив ударом з 20-тиметров, який Різник відбити був не в силах.

Примітно, що перемога над “Ворсклою” дозволила команді на поточний момент піднятися в турнірній таблиці на третє місце — 22 очки проти 23 у “Динамо”.