zorya-postupilas-polskomu-klubovi-na-zborakh-u-turechchini

"Зоря" поступилась польському клубові на зборах у Туреччині

• 8352 переглядiв

КИЇВ. 19 січня. УНН. На турецькому навчально-тренувальному зборі луганська “Зоря” матчем з польським “Лехом” відкрила програму контрольних поєдинків перед початком другої частини УПЛ, передає УНН з посиланням на прес-службу клубу.

Перші 45 хвилин пройшли за малої кількості небезпек біля кожних із воріт. На 35-й хвилині один з небагатьох шансів втілили в гол футболісти з Польщі. Сітума замкнув простріл з флангу в штрафну “біло-чорних”, а в самому кінці тайму “Лех”, зусиллями Гітікера успішно реалізував одинадцятиметровий удар — 0:2.

У другій половині зустрічі “Зоря” заграла активніше. Ця активність принесла свої плоди. На 63-й хвилині нападник Іурі прийняв м’яч після подачі кутового і відправив його в сітку суперника — 1:2.

Супернику на 87-й хвилині вдалося збільшити перевагу завдяки голу Йозвяк — 1:3.

Склад “Зорі” у першому таймі був наступним: Лунін, Андрієвський, Чеберко, Громов, Гордієнко, Караваєв, Харатін, Луньов, Литвин, Сваток, Тимчик.

На другий тайм Юрій Вернидуб випустив зовсім інший склад: Чуваєв, Шершень, Чечер, Авраменко, Сухарь, Сілас, Ондуа, Бабенко, Леонідас, Кочергін, Іурі.

Примітно, після 21-го туру “Лех” йде на другому місці польської Екстракляссі, поступаючись варшавської “Легії” лише два очки.
Варто відзначити, що 21-го січня відбудеться наступний спаринг — у суперниках буде “Динамо” із Загреба.

Нагадаємо, український форвард ФК “Гіресунспор” Дмитро Коркішко допоміг команді вибити з розіграшу Кубку Туреччини лідера чемпіонату країни по футболу “Башакшехір”.