zorya-na-viyizdi-minimalno-zdolala-vorsklu

"Зоря" на виїзді мінімально здолала "Ворсклу"

• 13704 переглядiв

КИЇВ. 6 березня. УНН. Зустріч на стадіоні “Ворскла” ім. Бутовського в Полтаві між однойменним клубом “Ворскла” та луганською “Зорею” завершився з рахунком 2:1 на користь гостей. Про це інформує сайт ФК “Зоря”, передає УНН.

За підсумками першого тайму “Зоря” мала перевагу в два м’ячі завдяки голу Дмитра Гречишкіна та Владислава Калітвінцева з пенальті. Проте інтригу у гру вніс результативний удар В’ячеслава Шарпара, що відбувся ближче до закінчення зустрічі. Господарі почали великими силами йти вперед та створювати нагоди. Підопічні Юрія Вернидуба встояли під натиском та записали гру до свого активу.

“Ми відірвалися на п’ять очок і це добре. Я сподіваюся, що гра сподобалася глядачам. Вона була непогана в плані динаміки, як з нашого боку, так і з боку „Ворскли“. Хоча якщо розкласти по таймам, то в першому ми володіли перевагою, тому справедливо забили два м’ячі. Могли ще забити”, — пояснив хід подій у матчі наставник Ю.Вернидуб.

Примітно, що поєдинок проти полтавської “Ворскли” став для півзахисників луганської “Зорі” Владислава Калитвинцева і Руслана Бабенка дебютним у футболці луганчан.

Зауважимо, що півзахисник луганської “Зорі” Д.Гречишкін став не тільки автором гола в ворота полтавчан, але і записав до свого активу сотий матч, проведений в Прем’єр-лізі України.