zinchenko-vpershe-v-karyeri-viyshov-u-starti-matchu-apl

Зінченко вперше в кар'єрі вийшов у старті матчу АПЛ

• 15197 переглядiв

КИЇВ. 21 січня. УНН. Півзахисник збірної України з футболу Олександр Зінченко провів повний поєдинок за “Манчестер Сіті” в рамках 24-го туру Англійської Прем’єр-ліги, передає УНН з посиланням на сайт “городян”.

В перші 45 хвилин домашньої зустрічі проти “Ньюкасла” партнери Зінченка відзначились одного разу. Навіс у виконанні Де Брюйне закінчився голом Серхіо Агуеро. Аргентинець став головним героєм баталії, принісши перемогу господарям — Агуеро після перерви забив двічі та оформив хет-трик. За гостей єдине взяття воріт оформив Мерфі — 3:1.

Примітно, що Зінченко відіграв повний поєдинок в ролі лівого захисника.

Зауважимо, що для українського легіонера “Манчестер Сіті” це перша в кар’єрі поява зі стартових хвилин в матчі АПЛ. До цього Зінченко лише виходив на заміну у грі з “Суонсі”.

Додамо також, в активі “міщан” 65 очок — 1 місце в таблиці, “Ньюкасл” з 23 пунктами веде боротьбу за виживання — 15 рядок.