zhinocha-zbirna-ukrayini-vigrala-zagalnokomandniy-chye-z-borotbi

Жіноча збірна України виграла загальнокомандний ЧЄ з боротьби

• 8948 переглядiв

КИЇВ. 13 квітня. УНН. Українська жіноча збірна під керівництвом Володимира Євонова в чергове стала першою в загальнокомандному заліку чемпіонату Європи, повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби.

У заключний день змагань українка Аліна Бережна виборола “золото”. Свою першу зустріч з чемпіонкою Росії та Монголії Бережна виграла на туше. В третьому раунді українка трішки поступилась володарці “бронзи” світу та Європи та чемпіонці світу та Європи серед спортсменів до 23 років — Бусе Тосун з Туреччини. Але вже у четвертому раунді знову перемогла на туше бронзову призерку чемпіонату світу та Європи U23 з Румунії.

У фіналі наша землячка зустрілась з німкенею Анною Шел, яка двічі була чемпіонкою Європи U23. І знову Аліна повела у рахунку, атакувала і нарешті достроково виграла на туше.

Відзначимо, що крім Бережної володарками “золота” стали: Оксана Лівач, Ірина Гусяк, Алла Черкасова, а Тетяна Кіт та Лілія Горішня — срібними призерками.

Додамо також, у командному заліку “жовто-блакитні” завоювали 168 балів, а на другій позиції опинилася жіноча команда Болгарії — 112.