zhinocha-zbirna-ukrayini-ne-potrapila-v-top-10-estafeti-v-rupoldingu

Жіноча збірна України не потрапила в топ-10 естафети в Рупольдингу

• 18456 переглядiв

КИЇВ. 13 січня. УНН. У німецькому Рупольдингу завершилася жіноча естафетна гонка, яка продовжила програму п'ятого етапу Кубка світу з біатлону, повідомляє УНН з посиланням на сайт Міжнародного союзу біатлоністів (IBU).

Україна у складі сестер Семеренко, Юлії Джими та Анастасії Меркушиної прийшли до фінішу лише 11-ми. "Жовто-блакитні" обійшлися без штрафних кіл, але використали аж 12 додаткових патронів, поступившись переможницям німкеням 2:13,7 хвилинами.

На другу сходинку подіуму піднялися біатлоністки з Італії. Третє місце посіла збірна Швеції.

Примітно, що результат жіночої збірної України став найгіршим в естафетах Кубків світу за останні вісім років.

Зауважимо, що в естафетному заліку нинішнього сезону українки займають 4-те місце (124 бали) і на 2 очки випереджають Росію. На 6 пунктів більше у шведок, на 16 – у Франції. Лідирує Німеччина (174).

Додамо також, завтра на уболівальників у Рупольдингу чекають два мас-старти.

Нагадаємо, чоловіча збірна України посіла 15 місце на естафеті в Рупольдингу.