zbirna-ukrayini-zdobula-medal-u-zaklyuchniy-gontsi-chempionatu-yevropi-z-biatlonu

Збірна України здобула медаль у заключній гонці чемпіонату Європи з біатлону

• 15695 переглядiв

КИЇВ. 31 січня. УНН. Змішаною естафетою в Душники-Здруй завершилася програма Відкритого чемпіонату Європи з біатлону, передає УНН з посиланням на сайт IBU.

Українська команда у складі Ірини Петренко, Віти Семеренко, Богдана Цимбала та Артема Прими фінішувала третьою із відставання в 52,5 с від чемпіонів норвежців. В пасиві нашої команди 10 використаних додаткових патронів. Срібний комплект медалей завоювали німці.

Таким чином, на Відкритому чемпіонаті Європи збірна України завоювала повний комплект медалей ("золото" Артема Прими, "срібло" Анастасії Меркушиної), розділивши 4-5 місця в загальнокомандному заліку зі збірною Німеччини. Виграли ж командну боротьбу Латвія і Польща, які мають в активі по два "золота", а найбільш значний медальний урожай - у Норвегії: 1 "золото", 3 "срібла" та 3 "бронзи".

Вже 10-го лютого у словенській Поклюці стартуватиме чемпіонат світу з біатлону.