zbirna-ukrayini-z-futbolu-obigrala-empoli-ta-zdobula-drugu-peremogu-v-tovariskikh-matchakh

Збірна України з футболу обіграла "Емполі" та здобула другу перемогу в товариських матчах

• 370178 переглядiв

КИЇВ. 19 травня. УНН. Національна збірна України з футболу провела другий товариський благодійний матч під час навчально-тренувального збору перед червневими матчами плей-оф за вихід на чемпіонат світу та іграми Ліги націй. Про це повідомляє Суспільне спорт, передає УНН.

В італійському Емполі синьо-жовта команда грала проти однойменного клубу, "Емполі", представника італійської Серії А.

Збірна України провела п'ять змін у стартовому складі у порівнянні з матчем проти "Боруссії" Менхенгладбах, який відкривав серію товариських ігор. Андрій Пятов вийшов на воротах, у центрі захисту з'явився Денис Попов, праворуч у півзахисті - Віктор Циганков, у центрі поля - Олександр Піхальонок, а в старті у нападі зіграв Роман Яремчук (перший легіонер, що приєднався до збірної). "Емполі" у свою чергу на перший тайм поставив напіврезервний склад.

У першому таймі команди обмінялися голами. На 26-й хвилині саме Яремчук забив перший гол України: Циганков розрізав оборону суперника передачею, Роман ударив у ближній кут, воротар не виручив, 1:0.

На останній хвилині першого тайму "Емполі" відігралося, реалізувавши швидку контратаку - 1:1.

"Емполі" (Італія) - Україна 1:3

Голи: Ла Мантія, 45 - Яремчук, 26, Караваєв, 46, Піхальонок, 53.