zbirna-ukrayini-viborola-pyat-nagorod-na-kubku-yevropi-z-metan

Збірна України виборола п'ять нагород на Кубку Європи з метань

• 6978 переглядiв

КИЇВ. 13 березня. УНН. Збірна України виграла п’ять медалей на Кубку Європи з легкоатлетичних метань змагання яких відбулися в Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Іспанія), передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

В.Мисливчук з особистим рекордом став бронзовим призером з метання молота серед чоловіків у віковій категорії U23 (69,47 м).

Альона Шамотіна також виграла бронзову медаль з метання молота U23, але у змаганнях жінок (66,31 м).

Крім двох індивідуальних, українські спортсмени також виграли три командні медалі. Чоловіки стали срібними призерами Кубка Європи, жінки і чоловіки U23 — “бронзовими”.

Варто відзначити, що на Кубку Європи атлети змагалися у чотирьох дисциплінах (штовхання ядра, метання диска, метання молота і метання списа) і в двох вікових категоріях (серед чоловіків, жінок, чоловіків U23 і жінок U23).

Як повідомляв УНН, збірна України завоювала п'яту медаль на ЧЄ з легкої атлетики у приміщенні.