zbirna-ukrayini-viborola-pershu-medal-na-chye-z-borotbi

Збірна України виборола першу медаль на ЧЄ з боротьби

• 9228 переглядiв

КИЇВ. 10 квітня. УНН. Першу нагороду для української команди на чемпіонаті Європи з боротьби в Бухаресті здобув Василь Шуптар, повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України.

Шуптар вже має бронзові медалі континентальної та світової першості, тому почував себе впевнено і на румунському килимі. Він розпочав з впевненої перемоги 4:0 над іспанським борцем (який між іншим двічі виграв чемпіонат Середземномор’я). В чвертьфіналі зустрівшись з італійським борцем він показав ще кращий результат, 10:0.

Сутичка за вихід до фіналу виявилася непростою. Турецький спортсмен — володар бронзи ЧЄ та золота середземноморського чемпіонату цього разу виявися трішки сильнішим і Василь поступився з рахунком 9:6. Проте в бронзовому фіналі наш земляк переміг польського борця на туше та здобув бронзову нагороду.

Додамо також, змагання Старого Світу у Бухаресті триватимуть до 14-го квітня.