zbirna-ukrayini-postupilasya-rosiyanam-u-finali-chye-z-fekhtuvannya

Збірна України поступилася росіянам у фіналі ЧЄ з фехтування

• 15970 переглядiв

КИЇВ. 16 червня. УНН. Українські шпажисти провели фінальний поєдинок на чемпіонаті Європи з фехтування, що триває у столиці Грузії Тбілісі, передає кореспондент УНН.

Чоловіча збірна шпажистів у складі Богдана Нікішина, Максима Хвороста, Володимира Станкевича та Анатолія Герея у фіналі командних змагань чемпіонату Європи мінімально поступилася Росії.

З початку зустрічі опоненти мали перевагу в середньому у чотири уколи (12:16), проте "жовто-блакитним" вдалося скоротити різницю до мінімального (23:24), котра протрималася до закінчення ігрового часу – 32:33.

Таким чином українська збірна стала володарем срібного комплекту нагород.

Зауважимо, що чоловіча збірна України стала віце-чемпіоном Європи вперше з 2010 року, минулого сезону наші фехтувальники фінішували третіми. Проте вони є чинними чемпіонами світу у цій дисципліні.

Як повідомляв УНН, у грузинській столиці Тбілісі 12 червня стартувала європейська першість з фехтування.