zbirna-ukrayini-ne-zmogla-probitisya-u-pivfinal-chs-z-basketbolu-3kh3

Збірна України не змогла пробитися у півфінал ЧС з баскетболу 3х3

• 8902 переглядiв

КИЇВ. 12 червня. УНН. Чоловіча національна збірна України поступилася команді Словенії в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3×3, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Попри щільний захист українців, словенці жорстко пішли вперед і першими відкрили рахунок. Згодом Тимофеєнко відповів на це дальнім влучанням. Та після двох хвилин гри попереду були суперники — 5:3. Кольченко дальнім пострілом не дав балканцям започаткувати відрив у рахунку.

Втім після понад трьох зіграних хвилин агресивний тиск словенців у поєднанні з дальніми кидками дозволив їм відірватися на чотири очка. Після половини ігрового часу на табло відобразилася рівновага — 11:11.

Надалі боротьба ще більш загострилася, натомість результативність знизилася. За 2:17 до кінця основного ігрового часу рахунок був знову рівний — 13:13.

Словенці відірвалися на три очки, та дальнє влучання Липовцева скоротило різницю. Однак суперник знову збільшив перевагу, а заключні штрафні поставили крапку в запеклій боротьбі — 15:21. Збірна України припинила боротьбу на стадії чвертьфіналу.

Зауважимо, що на груповому етапі збірна України фінішувала другою, здобувши перемогу над Нігерією, Хорватією, Йорданією та поступившись Латвії.