zbirna-kolumbiyi-vpyate-raz-vigrala-bronzu-kopa-amerika

Збірна Колумбії вп'яте виграла бронзу Копа Амеріка

• 19241 переглядiв

КИЇВ. 10 липня. УНН. Збірна Колумбії з футболу здобула перемогу над командою Перу в матчі за третє місце на Кубку Америки, який проходить в Бразилії. Гра в Бразиліа завершилася з рахунком 3:2, пише УНН.

Наприкінці першого тайму перуанці вийшли вперед завдяки голу Йосімара Йотуні. Після перерви Хуан Куадрадо зрівняв рахунок. На 66-й хвилині Луїш Діас забив другий гол колумбійців, але Джонатан Лападула зумів відновити рівновагу. На 4-й доданій хвилині все той же Діас оформив дубль і приніс своїй збірній перемогу.

Раніше колумбійці вигравали бронзу на Кубку Америки в 1987, 1993, 1995 і 2016 роках. Їхнім найкращим досягненням на турнірі є перше місце, яке вони зайняли в 2001 році. Також збірна Колумбії один раз завойовувала срібло (в 1975-му).

В ніч з суботи на неділю відбудеться фінал турніру. У Ріо-де-Жанейро зіграють збірні Аргентини та Бразилії.