zbirna-italiyi-rozgromila-turechchinu-u-matchi-vidkritti-yevro-2020

Збірна Італії розгромила Туреччину у матчі-відкритті Євро-2020

• 17025 переглядiв

КИЇВ. 12 червня. УНН. У першому поєдинку фінальної частини Євро-2020 зустрілися команди з групи А – Італія та Туреччина змагалися в Римі, повідомляє кореспондент УНН.

Господарі поля, як і очікувалося, були ближче до того, щоб відкрити рахунок до перерви. Відсоток володіння м'ячем у збірної Італії (65) наочно ілюстрував те, що відбувалося на полі. Збірна Туреччини терпляче стримувала атаки, але почала пропускати у другій 45-хвилинці.

Перший м'яч Євро-2020 відбувся у власну сітку воріт – Беррарді прострілював, а захисник "Ювентуса" Деміраль зрізав ігровий снаряд у власну сітку. На 66 хвилині італійський бомбардир подвоїв перевагу, добивши м'яч після удару Спінаццоли. Крапку поставив Інсіньє ударом з передачі на 79 хвилині – 3:0.

В іншому поєдинку квартету А Швейцарія 12-го червня змагатиметься із Вельсом.