zaporizkiy-metalurg-peregrav-donetskiy-shakhtar

Запорізький “Металург” переграв донецький “Шахтар” у турнірі Закарлюки

• 11213 переглядiв

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 17 лютого. УНН. Сьогодні, 17-го лютого, в рамках футбольного турніру імені Закарлюки, що проходить наразі під Києвом, запорізький “Металург” обіграв юніорський склад донецького “Шахтаря” U-19 з рахунком 2:0. Про це кореспонденту УНН повідомив прес-аташе і один із співзасновників ФК Роман Акбаш.

Футболісти “Металурга” відкрили рахунок на самому початку другого тайму. Артем Чернявський, після передачі Башинського, вийшов віч-на-віч з голкіпером гірників, обіграв його і поклав м’яч у ворота суперника. Подвоїли результат футболісти “Металурга” за кілька хвилин до кінця зустрічі — після подачі кутового, який виконав Бережний, головою забив захисник Сергій Хомутов.

Таким чином, “Металург” з 6-ма очками посів перше місце в групі, і достроково забезпечив собі вихід в плей-офф турніру.

З якого місця вийде команда, вирішиться вже в цю неділю після матчу з київським “Арсеналом”, який знаходиться на другому місці 4-ї групи турніру ім.Закарлюки.

Нагадаємо, 14 лютого запорізький “Металург” на турнірі Закарлюки стартував з перемоги.