yuventus-zaznav-drugoyi-porazki-v-sezoni-seriyi-a

"Ювентус" зазнав другої поразки в сезоні Серії А

• 8478 переглядiв

КИЇВ. 14 квітня. УНН. Туринський “Ювентус” в гостях провів двобій 32-го туру із ФК “СПАЛ”, який бореться за виживання в Серії А, передає УНН.

Перший тайм доволі успішно завершився для лідера чемпіонату Італії завдяки єдиному голу Кена — 0:1. Однак по перерві “стара синьйора” не зуміла відповісти на голи Боніфаці та Флоккарі і зазнала поразки 1:2.

Команда Аллегрі одержала всього лише другу поразку в нинішньому сезоні на внутрішній арені. Попри це туринська команда продовжує займати перше місце в турнірній таблиці Серії А і на 20 очок випереджає “Наполі”, у якого залишається гра в запасі. В одному з наступних турів “Ювентус” може достроково оформити чемпіонський титул.

Варто відзначити, що в одній із інших ігор “Рома” вдома мінімально здолала “Удінезе” — 1:0. Гол забив Джеко.