yuniorska-zbirna-ukrayini-viborola-nizku-medaley-na-chye-z-boksu

Юніорська збірна України виборола низку медалей на ЧЄ з боксу

• 16254 переглядiв

КИЇВ. 13 липня. УНН. Збірна України з боксу серед юніорів тріумфально завершила виступи на чемпіонаті Європи свого віку, який з 1-го по 11 липня проходив у столиці Грузії – Тбілісі, інформує УНН з посиланням прес-службу Федерацію боксу України.

Що відомо

Загалом на рахунку українських спортсменів 19 медалей: 4 “золотих”, 7 “срібних” і 8 “бронзових”.

Виборовши 19 нагород з 26 можливих, українська команда посіла друге місце у підсумковому командному заліку. Це один з найкращих результатів юніорської збірної України за усю історію її виступів на континентальних першостях.

Чемпіонами та володарями золотих медалей турніру стали: Степанов Олексій (75 кг), Гічва Олег (66 кг), Чубревичев Ренат (46 кг) та Черненко Поліна (+80 кг).