yevro-2020-zbirna-avstriyi-peremogla-pivnichnu-makedoniyu-u-matchi-supernikiv-ukrayini

Євро-2020: збірна Австрії перемогла Північну Македонію у матчі суперників України

• 18676 переглядiв

КИЇВ. 13 червня. УНН. Матчем збірних Австрії та Північної Македонії у групі С продовжився розіграш футбольного Євро-2020, який відбувається в 11-ти містах Європи, передає кореспондент УНН.

Австрійці відкрили рахунок на 18 хвилині, коли навіс на дальню стійку від Забітцера в ефектному стилі (одним дотиком) замкнув Лайнер. Помилка при виході з воріт голкіпера Бахманна призвела до того, що ветеран македонців Горан Пандєв зрівняв цифри на табло на 28 хвилині.

Після відпочинку дві заміни від коуча австрійців Фоди вирішили долю поєдинку. Нападник німецького "Аугсбурга" Грегоріч відзначився після прострілу низом від Давіда Алаби (78), а крапку у грі поставив Марко Арнаутович. Обидва автори голів у другій половині поєдинку вийшли із заміни – 3:1.

Примітно, що тільки на самих останніх хвилинах зустрічі головний тренер Північної Македонії Ігор Ангеловскіх наважився відійти від схеми з п'ятьма захисниками, змінивши одного з них на хавбека.

У другому турі групи С Північна Македонія 17-го червня зіграє проти України.