yegipet-v-zaklyuchnomu-sparingu-pered-chs-2018-zaznav-rozgromnoyi-porazki-vid-belgiyi

Єгипет у заключному спарингу перед ЧС-2018 зазнав розгромної поразки від Бельгії

• 10054 переглядiв

КИЇВ. 7 червня. УНН. В рамках підготовки до Мундіалю-2018, який стартуватиме 14-го червня, учасники майбутнього чемпіонату — Бельгія та Єгипет, провели очний контрольний поєдинок, інформує УНН.

Європейська збірна домінувала у матчі в Брюсселі на стадіоні “короля Бодуена” і відзначилася на 27 хвилині. Азара завдав підступного удару низом з межі карної зони, воротар зреагував, відбив м’яч, але на добиванні першим опинився Ромелу Лукаку.

До перерви врив Карраско до штрафної зони по лицьовій лінії обернувся результативною передачею та влучним пострілом Азара — 2:0.

Крапку у зустрічі на 2-й додатковій хвилині до поєдинку поставив Феллайні — 3:0.

Відзначимо, що вже 15-го червня єгиптяни стартуватимуть на ЧС матчем з Уругваєм, а 19-го зіграють з росіянами. Бельгія ще встигне провести один спаринг — 11 червня з Коста-Рікою.

Примітно, що перший опонент бельгійців на Мундіалі команда Панами поступилася норвежцям 0:1.

Окрім того додамо, в іншому товариському матчі учасник світової першості збірна Нігерії програла команді Чехії — 0:1.