vpershe-v-sezoni-ukhl-khk-kramatorsk-obigrav-dnipro

Вперше в сезоні УХЛ: ХК "Краматорськ" обіграв "Дніпро"

• 12025 переглядiв

КИЇВ. 12 лютого. УНН. У Херсоні відбувся заключний матч 33-го туру регулярного чемпіонату УХЛ – "Дніпро" приймав "Краматорськ", інформує УНН з посиланням на сайт ліги.

“Краматорськ” розпочав матч зі швидкої закинутої шайби — вже на третій хвилині зустрічі Гринь після виграного вкидання прошив Хомутова. Однак, херсонці змогли не тільки відігратися до першої перерви, а й вийти вперед — по черзі відзначилися Крисанов і Чернишенко.

Другий період гості для себе почали за сценарієм першого, закинувши дві швидкі шайби — на першій хвилині періоду відзначився Кривошапкін, а через 4 хвилини Ромащенко вивів “Краматорськ” уперед. Але вже через хвилину рахунок знову став рівним — Панасенко закинув свою четверту шайбу в сезоні. Такий рахунок зберігся аж до кінця періоду, і на перерву команди пішли з рівними 3:3 на табло.

У третьому періоді команди вели більш обережну гру, розуміючи ціну будь-якої помилки. Першими своїм шансом змогли скористатися гості — Гринь віддав ювелірний пас на Столяренко, а той не підвів свого партнера — 4:3. Під кінець періоду хокеїсти “Краматорську” тільки підтвердили своє лідерство — підсумковий рахунок 5:3 на свою користь зробив Большаков.