vorskla-vibila-z-kubku-ukrayini-olimpik

"Ворскла" вибила з Кубку України "Олімпік"

• 9003 переглядiв

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. У Полтаві до місцевого ФК "Ворскла" завітав у гості донецький "Олімпік" в рамках поєдинку 1/8 фіналу Кубку України, передає кореспондент УНН.

В середині першої половини команди обмінялися небезпечними моментами. В обох випадках на допомогу колективами прийшли голкіпери Артем Кічак та Богдан Шуст.

До перерви Кічак ще двічі рятував донеччан, здійснюючи сейви. У другому таймі уболівальники в Полтаві так і не побачили голів, тому команди провели два екстра-тайми по 15 хвилин.

Героєм додаткових 15-хвилинок став В'ячеслав Шарпар, який прийняв м'яч на підступах до карної зони "олімпійців" на 104 хвилині, прибрав на показі двох супротивників та відправив м'яч під поперечину. На 109 хвилині Кулач зняв усі питання щодо переможця – 2:0.

Зауважимо, що крім "Ворскли" до наступного етапу змагань також пройшли футболісти "Десни", які в гостях обіграли "Прикарпаття" (0:2).