vorskla-propustila-dva-myachi-v-dodatkoviy-chas-ta-postupilasya-sportingu

"Ворскла" пропустила два м'ячі в додатковий час та поступилася "Спортінгу"

• 7040 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. На стадіоні “Ворскла” ім. Бутовського відбувся поєдинок другого туру Ліги Європи за участі полтавської “Ворскли” та португальського “Спортінгу”, повідомляє кореспондент УНН.

Відкрити лік голам у зустрічі вдалося господарям. Швидкий гол на 10 хвилині оформив Кулач. Півзахисник підхопив м’яч біля чужого карного майданчику та пробив некомфортно для кіпера гостей — 1:0. Наприкінці тайму захист “Ворскли” забув у своїй штрафній про досвідченого капітана Нані, який розстріляв воротаря. Проте страж Богда Шуст зумів здійснити сейв.

На 78 хвилині самовіддані дії оборонців та воротаря допомогли відбитися від навали португальських гостей.

В самісінькій кінцівці захисник господарів Артур програв верхову боротьбу і дав можливість забити Фреді Монтеро — 1:1. А через кілька хвилин компенсованого часу полтавчан підловили на контратаці, автор голу Кабрал — 1:2.

Додамо, що “Ворскла” залишилась без очок в турнірній таблиці. “Спортінг” має максимальні шість.