viznachilis-finalisti-molodizhnogo-futbolnogo-yevro-2017

Визначились фіналісти молодіжного футбольного Євро-2017

• 14760 переглядiв

КИЇВ. 28 червня. УНН. У польських містах Тихи і Краків завершилися півфінальні зустрічі молодіжного чемпіонату Європи-2017 з футболу, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

У стартовій баталії Англія — Німеччина переможець визначився тільки у післяматчевої серії пенальті. Основний час поєдинку завершився результативною нічиєю 2:2. За англійців забили Грей (41 хвилина) і Абрахам (50), а німців — Зельке (35) і Платте (70).

У серії пенальті кіпер німців Поллерсбек парирував два удари супротивників і приніс німцям прохід до вирішального раунду турніру (4:3).

За другу путівку до фіналу боролися дві найбільш титуловані команди Європи серед ЧЄ U-21 — Іспанія та Італія. Справжнім героєм протистояння став півзахисник мадридського “Атлетіко” Сауль Ньїгес в активі якого хет-трик оформлений у другому таймі (53, 65, 74 хвилини). За італійців єдиний м’яч на рахунку Бернардескі (62) — 3:1.

Додамо також, команда Іспанії чотири рази тріумфувала в історії молодіжних Євро (1986, 1998, 2011, 2013), натомість Німеччина лише одного разу в 2009 році.