vitse-chempion-latviyi-stav-peremozhtsem-khokeynogo-kubku-donbasu

Віце-чемпіон Латвії став переможцем хокейного "Кубку Донбасу"

• 7570 переглядiв

КИЇВ. 8 вересня. УНН. У Дружківці відбувся вирішальний матч передсезонного турніру “Donbass Open Cup-2018”, в якому чемпіон України — донецький “Донбас” приймав віце-чемпіона Латвії — “Земгале” з Елгави, інформує УНН із посиланням на прес-службу українського колективу.

Донецький клуб програв стартовий період 2:3, двічі відзначившись у більшості 5на3, але зміг вийти вперед у другій 20-хвилинці. Рахунок 4:3 на користь команди Юліуса Шуплера зберігся до самого кінця гри.

Авторами закинутих шайб у складі донеччан стали Ігнатенко, Кірющенков, Лялька і Денискін.

В паралельній баталії “Кременчук” обіграв “Білий Барс” 7:4.

Відзначимо, що незважаючи на підсумкову перемогу “Донбасу” проти латвійців, за однакової кількості очок (по 6) у “Донбасу”, “Земгале” і “Кременчука” саме латвійський клуб зайняв перше місце в турнірній таблиці завдяки кращій різниці закинутих і пропущених шайб.

Крім того додамо, вперше за 5 останніх розіграшу трофей “Donbass Open Cup” виграти не ХК “Донбас”. Перший і другий розіграші турніру вигравали пітерський “СКА” та череповецька “Сєвєрсталь”.