vistup-mikhaylyuka-dopomig-toronto-obigrati-klub-lenya-v-nba

Виступ Михайлюка допоміг “Торонто” обіграти клуб Леня в НБА

• 15919 переглядiв

КИЇВ. 21 листопада. УНН. У регулярному чемпіонаті НБА відбулося українське дербі: “Сакраменто Кінгс” Олексія Леня приймало “Торонто Репторс” Святослава Михайлюка, передає кореспондент УНН.

Михайлюк з’явився на паркеті в кінці першої чверті і зумів забити із проходу. Перші спроби із-за дуги він хибив, але згодом реалізував один кидок. Також йому вдалося перехопити м’яч і закинути з фолом.

Михайлюк відіграв 20 хвилин, за які приніс команді 8 очок (1/3 двоочкових, 1/5 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в атаці), 1 перехоплення та 1 блок-шот при 1 втраті та 3 фолах. Олексій Лень на майданчику не з’являвся. Рахунок матчу 108:89 на користь “Репторс”.

“Репторс” здобули восьму перемогу в 17 матчах, “Кінгс” зазнали шостої поразки у 16 матчах регулярного чемпіонату.