vidbir-na-yevro-2021-ukrayinska-molodizhka-vzyala-revansh-za-porazku-vid-finskikh-odnolitok

Відбір на Євро-2021: українська "молодіжка" взяла реванш за поразку від фінських одноліток

• 12360 переглядiв

КИЇВ. 8 вересня. УНН. Молодіжна збірна України провела шостий матч кваліфікації на чемпіонаті Європи з футболу серед 21-річних в гостях проти одноліток з Фінляндії, повідомляє УНН з посиланням на УАФ.

З перших хвилин гості позначили свою перевагу. Небезпечно бив Сікан, потім Топалов. Фіни до воріт українців доходили вкрай рідко. А вже в середині тайму перевага української збірної втілилася в гол Коноплі — 0:1. Господарі трохи активізувалися, але захист “синьо-жовтих” діяв добре. До того ж у компенсований час гості знову вразили ціль. У своєму стилі, на випередження, після флангової передачі Дубінчака відзначився Сікан — 0:2.

На початку другого тайму суперники обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Яаскеляйнен відбив удар Булеци, а трохи пізніше Сойсало не зміг переграти Трубіна у ближньому бою. Після цього моменту ініціатива перейшла до фінів, однак по-справжньому небезпечних моментів у них майже не було. А от на 77-й хвилині “синьо-жовті” могли довести рахунок до розгромного, але Цітаішвілі, розібравшись із захистом, не зміг переграти воротаря фінів.

Правда, на 86-й хвилині господарі таки мали свій шанс, коли Забарний подарував м’яч Валакарі, але Трубін виграв дуель у півзахисника господарів. У підсумку перемога збірної України — 2:0.

Варто відзначити, що Україна обігнала фінів у турнірній таблиці та посіла третій рядок — 7 очок. Лідером залишилася Данія — 19 очок, на три бали відстає Румунія.