v-ochikuvanni-vidnovlennya-upl-zorya-ta-ingulets-proveli-rezultativniy-sparing

В очікуванні відновлення УПЛ: "Зоря" та "Інгулець" провели результативний спаринг

• 11146 переглядiв

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Заповнюючи паузу в чемпіонаті України з футболу луганська "Зоря" провела товариський матч з "Інгульцем". Гра відбулася на стадіоні "Торпедо" в Запоріжжі, передає УНН з посиланням на прес-службу "Зорі".

Небезпечно розпочав “Інгулець”. Гравець суперника пробив з кута штрафний — виручив Нікола Василь. Через миті Нікола блиснув знову, відбивши удар з близької відстані.

Хорошим моментом відповіла “Зоря” ще в першій десятихвилинці. Владислав Кочергін вийшов на ударну позицію, увійшов в штрафну і пробив з гострого кута — повз воріт. Ще один момент був у Владислава через деякий час, але знову удар мети не досяг.

Ще один момент виник на 30-й хвилині. Потужно вистрілив Сергій Гринь з 22 метрів — голкіпер “Інгульця” на місці.

Рахунок відкрито було на 38-й хвилині, завдяки Владиславу Кабаєву. Він прийняв м’яч недалеко від лінії штрафного і зважився на дальній удар верхом. М’яч влетів у кут воріт “Інгульця”.

На куражі “Зоря” пішла вперед. Мав момент Сергій Гринь, пробиваючи з 11-ти метрів, але м’яч зрадницьки прокотився поруч з правою штангою.

Не минуло й двох хвилин другого тайму, як “Зоря” збільшила відрив у рахунку. Єгор Назаріна класно протягнув м’яч по флангу, прострілив у штрафну, а Михайло Перовіч замкнув передачу — 2:0 на 48-й хвилині.

А далі на полі настала сувора для “Зорі” трихвилинка. 60-та хвилина, “Інгулець” скоротив розрив в рахунку. Через дві хвилини Сухар отримав червону картку, а ще через хвилину після штрафного рахунок став 2:2.

Невдало розвивався для “Зорі” другий тайм. 72-га хвилина і “Інгулець” вже виявився попереду 3:2 після реалізованого 11-метрового удару.

Однак недовгою була радість суперника. Ловро Цвек отримав м’яч чітко на лінії штрафного, обробив його і добре пробив в дальній кут — 3:3 на 76-й хвилині.

Через кілька хвилин міг суперник покарати “Зорю”, однак після форвард “Інгульця” не реалізував вихід один в один. Як наслідок, бойова вийшла 3:3.

Зазначимо, “Зоря” і “Інгулець” є сусідами по турнірній таблиці УПЛ — 9 і 10 місця з 5 та 4 очками відповідно.