ukrayintsi-zdobuli-tretyu-medal-na-olimpiadi-2020

Українці здобули третю медаль на Олімпіаді-2020

• 43655 переглядiв

КИЇВ. 27 липня. УНН. Українці здобули третю медаль на Олімпіаді-2020. Олена Костевич та Олег Омельчук здобули бронзу у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м). Про це інформують на сторінці “НОК України та олімпійська команда” у Facebook, пише УНН.

Олена Костевич та Олег Омельчук перемогли у малому фіналі сербів Зорану Аруновіч і Даміра Мікеца (16 очок проти 12.).

Цитата

“Президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав новоспечених бронзових призерів Ігор, тренерський штаб та Федерації стрільби України на чолі з Олегом Волковим із здобуттям олімпійської медалі, побажавши й надалі радувати своїми результатами Україну”, — йдеться у дописі.

Нагадаємо

Вперше в історії Олімпійських ігор золоту медаль завоювала отримала спортсменка з Бермудських островів.

Українська фехтувальниця Ольга Харлан програла на першому етапі змагань. На Олімпіаді в Токіо перенесли змагання чотирьох українських спортсменів через наближення до міста тайфуну.

Українську триатлоністку Юлію Єлістратову тимчасово відсторонили від участі в Олімпіаді-2020.