ukrayintsi-zdobuli-shist-nagorod-ta-kubok-kraschogo-boksera-zmagan-na-mt-v-gruziyi

Українці здобули шість нагород та кубок “Кращого боксера змагань” на МТ в Грузії

• 8160 переглядiв

КИЇВ. 20 квітня. УНН. Сьогодні у Тбілісі пройшли фінальні поєдинки 3-го Міжнародного турніру з боксу серед чоловіків імені Давида Квачадзе. Про це повідомляє УНН із посиланням на Федерацію бокса України.

За результатами змагань боксери збірної України здобули шість нагород, серед яких 4 золота, саме нашого боксера було відзначено кубком “Кращого боксера змагань”, а також така кількість здобутих нагород дозволила вивести збірну України на друге загальнокомандне місце.

Варто зазначити, що участь у цьогорічному розіграші змагань приймали понад близько 100 боксерів з Грузії, Вірменії, Росії, Білорусі, Чехії та Азербайджану.

Отож, переможцями та призерами у складі Національної збірної України стали:

Золото:

Вагова категорія 56 кг — Микола Буценко;
Ваговакатегорія 69 кг — Євгеній Барабанов;
Ваговакатегорія 75 кг — Олександр Хижняк;
Ваговакатегорія +91 кг — Віктор Вихрист.

Срібло:

Вагова категорія 49 кг — Назар Куротчин.

Бронза:

Вагова категорія 60 кг — Юрій Шестак.

Кращим боксером змагань було визнано лідера збірної України у вазі до 75 кг Олександра Хижняка.

Окрім того шість здобутих нагород вивели збірну України на друге місце у загальному медальному заліку. Попереду опинилися лише господарі змагань збірна Грузії, а третє місце посіли росіяни.